Contact

Contact

Get in Touch

Numbers

Email

Business Hours

Send Us a Message

Popularyzacja wiedzy

Rolą fundacji jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy na temat szczepień, a także ich roli w profilaktyce chorób zakaźnych. Śledzimy i weryfikujemy doniesienia ze świata medycyny, szczepień i chorób zakaźnych.


Udostępniamy sprawdzone informacje, obalamy mity i odpowiadamy na najtrudniejsze pytania w przystępny, zrozumiały sposób. Wszystko po to, żeby w czasie powszechnej dezinformacji ułatwić dostęp do rzetelnej wiedzy i twardych danych.

Liczą się tylko fakty

W swojej działalności fundacja bazuje tylko i wyłącznie na EBM – Evidence Based Medicine. Wszystkie nowe doniesienia oraz zagrożenia są rozpatrywane właśnie z perspektywy faktów i twardych danych.


Nie interesują nas domysły i chwytliwe nagłówki. Hipotezy są ważne, ale mają swoje miejsce w świecie naukowym. Za każdą teorią muszą stać fakty i hierarchia dowodów.

Przykładamy do tego dużą uwagę weryfikując informacje.

Najważniejsi są ludzie fundacji

Fundacja jest nie tylko instytucją, ale przede wszystkim wspólnotą ludzi nauki. Skupiamy wokół siebie naukowców, lekarzy, pielęgniarki, diagnostów oraz wielu innych specjalistów wierzących w medycynę opartą na faktach.


Tożsamość naszych specjalistów jest jawna, a każdy z nich został zweryfikowany w kilku miejscach. Wszyscy oni mogą pochwalić się nienaganną opinią i prawem wykonywania zawodu. To szczególnie ważne dla fundacji jako instytucji opierającej się na rzetelnej wiedzy ze sprawdzonych źródeł.